COVID-19

Laukos viss notiek. Neatkarīgi no politiskās situācijas, karastāvokļiem vai vispasaules veselības problēmām, lopiņi dzīvo, ēd un priecājas par dzīvi. Atvērti esam vienmēr, pat ja valstī ir izsludināts ārprāta stāvoklis, jo pamatā te ir pārtikas ražošana un attiecīgi arī tās pārdošana. Nu un tā starp citu, var apskatīt arī trušus un citus kustoņus. Pārtikas bodē taču arī netiekat sodīti, ja tikai ienācāt paskatīties uz desu, bet to nenopirkāt.

Par apmeklējumiem - aprobežojumi un soda sankcijas te netiek piemērotas, brīvus cilvēkus nešķirojam ne pēc ticības, ne rases ne nopotēšanās pakāpes. Visādi QR vai IQ sertifikāti un tamlīdzīgi "it kā gudrības" apliecinājumi netiek pieprasīti. Brīvu, nepotētu cilvēku esmu gatavs atbalstīt ar bezmaksas barības trauciņu trušiem. Rekomendācijas tādas pašas kā jau visur - nedrūzmēties, ievērot distanci, un visas tās pašas lietas, kas jāievēro apmeklējot piem. lielveikalu. Šeit teritorija ir plaša - vietas pietiks visiem. Ja nu ikurāt uzrodas kāds aprobežojumu fans, tad varu viņam piedāvāt pastāvēt uz vienas kājas vai ko tādā pat garā - jēga gan nebūs vairāk kā no šābrīža "oficiālajiem pasākumiem", bet vismaz būs gandarījums, ka paveikts kas būtisks gaišās nākotnes labā.

Tas kas ir atšķirīgs no lielveikala apmeklējuma:
  • Vēlams iepriekš telefoniski pieteikties un noskaidrot interesējošos jautājumus.
  • Brīvdienās vasarā var ierasties nepiesakoties – darba laikā 10-18, ziemā vēlams iepriekš piezvanīt (e-pastu skatos reti).
  • Sagatavot precīzu naudu, lai tā nav jāmaina un lieku reizi jāpārcilā. Ar karti norēķināties te nevar.
  • Ja trušu dārzā ir vairākas kompānijas / ģimenes, tad vēlams turēties savējo tuvumā.
  • Piesardzīgākajiem vējainā laikā vēlams ievērot vēja virzienu - pa vējam vīruss tālāk lido...
  • Ūdens un ziepes būs pieejami, bet paštecinātais ārīgai lietošanai - tikai dezinfekcijas nolūkos!

Tāpat kā vienmēr - pagalmā nebraucam - lejā pie ceļa ir stāvvieta. Savus burkānus u.c barot nedrīkst - uz vietas ir nopērkami trauciņi ar barību dzīvniekiem. Sunīši lai paliek mājās vai mašīnā - obligāti! Neskriet, nebļaut un nekādā gadījumā dzīvniekus (arī trušus) augšā necelt!!! Tas īsumā, bet sīkāk par to visu nodaļā "Noderīga info".

Uz tikšanos!