Kā mūs atrast

z/s "Zaķīši" Magonītes, Amatas pagasts, LV-4139, Latvija

Informācija grupu vadītājiem!!!

Lielās grupas (20 cilvēki un vairāk) iepriekš jāpiesaka. Jums būs rezervēts laiks, lētāka ieeja, dažādas atlaides, bet man vieglāk strādāt.

Atsūtiet īsziņā - kurā datumā, cikos, cik daudz būsiet, kura skola, un Jūsu tel. nr. kontaktinformācijai. Pārējo precizēsim sazvanoties.

Uz maija beigām vēlams pieteikties 1-2 nedēļas iepriekš, pārējā laikā vismaz 3 dienas iepriekš. Bet, lai vai kā - zvaniet, līdz šim, vēl nevienam nav atteikts.

„ZAĶĪŠU" trušu dārza un citu zvēru apmeklējuma darba laiks:

P. it kā brīvdiena :) - bet iepriekš piezvanot, viss ir iespējams...
O. 10.00 – 18.00
T. 10.00 – 18.00
C. 10.00 – 18.00
P. 10.00 – 18.00
S. 10.00 – 18.00
Sv.10.00 – 18.00
- vasarā parasti līdz 18.00, bet ja iepriekš saskaņo, tad arī jebkurā citā laikā. Ziemā, un sliktos laika apstākļos, darba laiks būs īsāks.

Sestdienās, svētdienās un svētku dienās var braukt bez pieteikšanās, darbdienās tomēr vēlams iepriekš piezvanīt - laukos darbu daudz, tāpēc iespējams, ka tepat netālu strādāju...

Sakarā ar to, ka trusis ir nakts dzīvnieks, un vasarā, dienas karstumā meklē vēsāku vietu (alu), kur pagulēt, tad ieteicams trušu apskati ieplānot ne-pusdienlaikā. Iepriekš piesakoties, apmeklējums iespējams arī rīta agrumā vai vēlā vakarā. Šajā laikā dzīvnieki būs aktīvāki, un Jūs tos vairāk redzēsiet.

No piektdienas pēcpusdienas līdz svētdienas vakaram, kā arī svētku dienās (t.i.- visās brīvdienās) mūsu darba laikā vasarā, vienmēr kāds Jūs te sagaidīs. Pārējās dienās, it sevišķi ziemā, vēlams pirms braukšanas pieteikties. Kad Jums brīvdienas – mums darbdienas, bet, kopš izgudrots telefons, vienmēr visu var sarunāt :).
Par apmeklējumu ārpus darba laika obligāti iepriekš vienoties ar saimnieku pa tel. 29347387

Sazinieties ar mumsJa Jums ir jautājumi, lūdzu aizpildiet formu, un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūtīt ziņu